możesz pomóc..

Pracowniczka Domów Studenckich UMK w Toruniu potrzebuje pomocy w nierównej i ciężkiej walce z nowotworem. Prośba o wsparcie kierowana jest do wszystkich pracowników, studentów i absolwentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

W 2017 r. wykryto u Niej raka piersi. Diagnoza zabrzmiała jak wyrok, ponieważ po śmierci męża samotnie opiekuje się dwoma chorymi synami. Jeden z nich choruje na stwardnienie rozsiane, drugi przeszedł kilkanaście operacji twarzoczaszki. Obaj potrzebują stałej opieki. Sama do tej pory przeszła szesnaście chemii, ale parametry rakowe są wciąż bardzo złe.

Rodzinie można pomóc wpłacając nawet najmniejsze kwoty na konto Caritas Diecezji Toruńskiej 28 2030 0045 1110 0000 0064 8240 z dopiskiem “Dla Lidii Chyły”.