Propozycje wycieczek na 2020 rok

WYCIECZKI organizowane przez NSZZ „Solidarność”  w 2020 roku

Komisja Uczelniana NSZZ „Solidarność” informuje, że zamierza, podobnie jak w latach ubiegłych, zorganizować w 2020 roku dla pracowników
i emerytów UMK kilka wycieczek zagranicznych i krajowych.
Chcielibyśmy, by dzięki naszym działaniom jak największa liczba osób mogła poznawać zarówno nasz kraj jak i inne kraje europejskie. Dla wielu osób jest to realne tylko dzięki możliwości uzyskania przez nie dofinansowania
z funduszu socjalnego.
Chcąc „trafić” w Państwa oczekiwania, przedstawiamy kilka propozycji, z których wskazane przez wystarczającą liczbę zainteresowanych, będziemy starali się zrealizować.
Nasze propozycje:
 przełom maja i czerwca – UKRAINA – MOŁDAWIA (autokar)
 II poł. czerwca – PORTUGALIA, m. in. Lizbona, Fatima, wypoczynek na pięknym wybrzeżu Algarve z możliwością udziału w wycieczkach fakultatywnych)
 II poł. lipca – AZORY
 I poł. sierpnia – SZKOCJA
 23-30 sierpnia – BUŁGARIA
 20-27 września – GRECJA
 maj – wybrzeże  Bałtyku
 5 – 12 września – Bieszczady + Lwów
Ponieważ prawie wszystkie wycieczki zagraniczne są samolotowe, musimy mieć wcześniejsze rozeznanie co do zainteresowania nimi – bardzo prosimy
o wstępne zgłaszanie do biura Solidarności (Rektorat pok. 607, tel. 6114287) chęci wyjazdu na konkretną wycieczkę. Wkrótce przedstawimy terminy wyjazdów, programy, koszty oraz daty, do których należy wpłacić zaliczki.