WZD NSZZ „Solidarność” przy UMK

Dnia 9 listopada 2012 roku  o godz. 16.30 w Instytucie Fizyki  s.25

odbędzie się Walne Zebranie Delegatów

NSZZ „Solidarność” przy UMK

Sprawozdawczo-wyborcze Walne Zebranie Delegatów odbywa się przy końcu każdej kadencji (raz na 4 lata) – wybiera się wtedy nowe władze Związku. Oprócz tego na ogół w połowie kadencji organizuje się sprawozdawcze WZD.

Obecne zebranie przypada po upływie dwóch i pół lat bieżącej kadencji. Najważniejszym powodem zwołania WZD jest konieczność wyboru nowego przewodniczącego Związku. Dotychczasowa Przewodnicząca, kol. Krystyna Sulkowska-Tuszyńska złożyła rezygnację w związku z wyborem jej na prodziekana Wydziału Nauk Historycznych.

Na najbliższym WZD będą przedstawione sprawozdania z różnych aspektów działalności związkowej oraz odbędą się wybory: przewodniczącego oraz uzupełniające do Komisji Uczelnianej. Prosimy wszystkich delegatów o niezawodne przybycie.